About Us

TARİHÇEMİZ

Şirketimizin kuruluşu, uzun yıllar uluslararası eğitim sektöründe faaliyet göstermiş olan kurucularımız tarafından aktiviteli dil eğitim programları organize etmek üzere Atlantis Summer School UK LTD adıyla İngiltere’nin başkenti Londra'da 2014 yılı Ocak ayında gerçekleşmiştir. Yaz okulumuz ve eğitim programlarımız yine Atlantis Summer School London markasıyla eğitim programlarına devam ederken, şirketimizin ismi kurucu yöneticilerimiz tarafından, uluslararası eğitim sektörü için oluşturdukları diğer projeler nedeniyle, 4 Mart 2017 tarihinden itibaren Edu advisor Club LTD olarak değiştirilmiştir. Halen şirketimiz bu isimler ile uluslararası eğitim sektöründe faaliyet ve kurs programları organizasyonlarına devam etmektedir. Atlantis Summer School, merkezi İngiltere - Londra'da yer aldığı gibi, ilk iletişim ve kayıt ofisi ile Türkiye'de İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde 2014 tarihinden beri faaliyetlerine devam etmektedir. Yaz okulu programlarımız; 2019 yılı yaz döneminde 3 farklı merkezde adaylarımıza hizmet verecektir. Öncelikle her yıl olduğu gibi Londra'da Westminster Koleji bünyesinde yaz okulu programlarımız devam edecektir. Westminster Koleji (Londra merkezimiz) yanında, okulumuza yeni katılan 2 yeni merkezimizden ilki, Londra'nın güney doğusunda ve Londra'ya sadece 2 saat uzaklıkta bulunan ve deniz kıyısında yer alan, Eastbourne şehrinde bulunmaktadır. Diğer yeni merkezimiz ise, Londra'nın batısında ve Londra'ya yaklaşık 4 saat uzaklıkta yer alan Galler bölgesinin yine bir deniz kıyısı şehri olan ikinci büyük şehri, Swansea’de yer almaktadır.

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Atlantis Summer School London olarak, uluslararası ortak dil olan İngilizce’nin konuşulduğu ülkelerde öğrenilmesi gerektiğinden hareketle, her dilin dil bilgisi ve kurallarının olduğu gibi bir kültürünün de olduğuna inanmaktayız. 25 yılı aşkın süreli tecrübelerimiz bize bir yabancı dilin öğrenilmesinde insan beyninin eğlenerek ve ihtiyaç olduğunu düşünerek o dili çok daha çabuk ve kalıcı olarak öğrenmeyi tercih ettiğini ortaya koymuştur. Her dili kendi kültürü içerisinde yaşayarak ve eğlenerek öğrenmenin önemine inanıyoruz. Misyonumuz; anadili dışında yabancı bir dil öğrenmek isteyen çocuklarımıza ve gençlerimize bu dili, kültürü ve yaşam şekli ile birlikte, konuşulduğu ve yaşatıldığı yerlerde öğrenme imkânını sağlamaktır. Bunu yaparken de yaz dönemini aktiviteli kurslar organize ederek ve kültürel anlamda maksimum şekilde zenginleştirerek geleceğimizin temelini teşkil eden çocuklarımıza yabancı dil kazanımı fırsatını sunmaktır. Ağaç yaşken eğrilir atasözünden hareketle, çocuklarımızın ve gençlerimizin en verimli öğrenme çağlarında, onlara öncelikle uluslararası iletişimin, siyasetin, bilimin, ticaretin, bilgisayar ve yazılımın ortak dili olan İngilizceyi konuşulduğu ve yaşatıldığı ülkelerde öğrenebilmelerini sağlamak bizim vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır. Yani; çocuklarımıza suyu tertemiz kaynağından içirerek, eğlendirerek, gezdirerek ve yeni arkadaşlar edindirerek bakış açılarını geliştirmek suretiyle daha entelektüel bir dünya vatandaşı olma fırsatını sunmaktır.

Şirketimiz

Atlantis Summer School London bir Edu Advisor Club Ltd şirketi iştirakidir ve şirketimiz 29 ocak 2014 tarihinde İngiliz ticari sicili olan Companıes House departmanı tarafından 08865999 kayıt numarasıyla tescil edilmiş ve ticari hayatına başlamıştır. şirketimiz açık kaynak bilgilerine https://beta.companieshouse.gov.uk/company/08865999 linkinden ulaşılabilmektedir.

Ekibimiz

Atlantis Summer School London olarak Londra merkez ve İstanbul iletişim ofislerimizde öğrenci ve ailelerimize hizmet vermekteyiz.

Kurucu Yöneticiler
Bülent BAHÇETEPE
Nihal ERDOĞAN BAHÇETEPE

Eğitim Koordinatörü
Hakan SARZEP

Öğrenci Kayıt Sorumlusu
Ercan ERDOĞAN

Acenteler Sorumlusu
Canan ERDOĞAN

Bilgi İşlem ve Sosyal Medya Sorumlusu
Berçem COŞKUN

Bize Ulaşın