Swansea ( Galler )

SWANSEA YAZ OKULU MERKEZİMİZ

Atlantis Summer School tarafından Galler Eyaletinin ikinci büyük şehri olan Swansea şehir merkezinde yer alan Galler Üniversitesinin ( University of Wales ) Trinity Saint David Kampüsü içerisinde bulunan yaz okulu merkezimize 2019 Haziran ayından başlayarak Junior Aktiviteli Yaz Okulu programları için 10 ile 18 yaşları arasında çocuklar ve gençler kabul edilmeye başlanacaktır. Ekim 2018 tarihinden itibaren bu merkezimize öğrenci ön kayıtlarını almaya başladık ve halen ön kayıtlara devam etmekteyiz.

Swansea kampüsümüzde öğrencilerimiz Dünyanın değişik ülkelerinden programımıza katılan yaşıtlarıyla birlikte yoğun İngilizce eğitimi alırlarken bunun yanında kişisel gelişim, sosyalleşme ve pratik konuşma yeteneklerinin geliştirildiği sosyal aktiviteler, spor ve oyun etkinlikleri içerisinde yaşayarak ve eğlenerek öğrenme fırsatını yakalayacaklar.

Hafta sonları düzenlenmekte olan gezi ve yürüyüş programlarıyla Swansea şehri ve çevresindeki tarihi ve turistik merkezleri, müzeler ve eğlence merkezlerini ziyaret ederek öğrencilerimiz kültürel bilgi ve birikimlerini de geliştirme ve İngilizceyi sosyal hayat içerisinde kullanma fırsatlarını da yakalamış olacaklar.
Swansea şehri, Britanya adasının batı kıyılarında Galler Eyaleti içersinde yer alan ve yaklaşık 350 binlik nüfusa sahip bir sahil şehridir.Şehrin en çok ziyaret edilen merkezleri arasında Marina, Swansea Kalesi, Oystermouth Kalesi, tarihi Grand Theatre Tiyatrosu, Plaj ve Tarihi Gar binası sayılabilir.Atlantis Summer School Swansea Kampüsü ( Galler Universitesi içerisinde )

Adres: University of Wales Trinity Saint David Heol Ynys, Swansea SA1 8EW, Birleşik Krallık